vissparboulingu.lv
Izveidota jauna mājas lapa Viss par boulingu. Nāc piedalies!
JURMALA REALTY
Izveidota mājas lapa mūsu sadarbības partneriem SIA JURMALA REALTY, kur Jūs varat apskatīt aktuālus piedāvājumus nekustamo īpašumu sfērā pilsētā - Jūrmala Nekustamais īpašums Jūrmalā
Apmācības-kursi
Mūsu sadarbības partneru SIA "BVK" tuvāko kursu saraksts: Kursi

Laistīšanas sistēmas

Laistīšanas sistēma ir nepieciešama, lai izveidotais dārzs ar dažādiem augiem veiksmīgi augtu un attīstītos. Laistīšanas sistēma nodrošina nepieciešamo mitrumu gan augiem, gan zālienam. Bez laistīšanas sistēmas mēs nevaram garantēt pilnvērtīgu augu attīstību.

Pēc funkcionālajām īpašībām laistītājus iedala: svārsta tipa, rotējošos, tālstrūklas smidzinātājos un pazemes laistīšanas sistēmās. Katrai grupai ir savas priekšrocības un trūkumi. Biežāk tomēr izvēlas svārsta tipa laistītājus, kas vienmērīgi aplaista četrstūrainu 350 kv.m platību. Svārsta tipa laistītāji ar smalku, vēdekļveida strūklu siltumnīcās var apliet salātus, steidzinātos sīpollokus, piemājas dārzu un zālienu. Rotējošie un tālstrūklas smidzinātāji spēj aplaistīt lielāku platību (450 kv.m), to laistīšanas laukums ir aplis. Atklātam laukam izmanto tālstrūklas laistīšanas sistēmu vai pilinātājšļūteni. Pilnveida laistīšanai atklātam laukam – piliencaurulīšu atveres izvietotas 20 – 50 cm attālumā, pa vienu caurumu stundā izpil 0,96 – 1,25 l ūdens.

info@darzadizains.lv